Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/dvh/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Kip-kuikentoernooi succes voor Houtense jeugddarters - Dartvereniging Houten
 

Afgelopen zaterdag werd in Amersfoort wederom het jaarlijkse "Kip-kuiken toernooi georganiseerd" door de DBMN. Bij dit koppeltoernooi speelt een jeugdspeler met een volwassen speler en wordt er uitgemaakt wie het beste "kip-kuiken-koppel" van de dag is.

Deze editie was er weer succes voor leden van DV Houten. Zo wist Jordy Mulder met zijn oom de verliezersronde te winnen en werd Jan Bijsterbosch met zijn vader Ivo 3e. Het toernooi werd uiteindelijk gewonnen door Cem Yucebilgili en Kris Boer.

Gefeliciteerd met jullie prestatie!!

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491