Vrijdag stond de finaledag van de Friday Night Dartzzz weer op het programma. Met 1 afzegging verschenen de 15 beste darters van de voorbije 12 rankings aan de oche om uit te maken wie deze editie zou winnen.

Na een avond vol dartgeweld mocht Kris Boer zich kronen tot winnaar van deze editie van Friday Night Dartzzz. Hij wist in de finale Tino Sturkenboom te verslaan, die hiermee zijn titel net niet kon prolongeren. Patrick Mengerink wist beslag te leggen op de 3e plaats.

De meeste 180's werden gegooid door Tino Sturkenboom, 13 in totaal. En met een maximum 170 finish was het Danny Wever die er vandoor ging met de prijs voor de hoogste finish.

Vrijdag 10 juni begint weer een nieuwe reeks van 12 rankings. Aanvang is om 20.00 uur.

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491